پیام فرستادن
خونه > محصولات > نازل اسپری اولتراسونیک >
نازل اسپری اولتراسونیک اتمسفر 50 کیلو هرتز 100 وات برای نانولوله های کربنی

نازل اسپری اولتراسونیک اتمسفر 50 کیلو هرتز 100 وات برای نانولوله های کربنی

نازل های اسپری اولتراسونیک 50 کیلو هرتز

نازل اسپری اولتراسونیک اسپری

نازل های اسپری اولتراسونیک 100 وات

محل منبع:

چین

نام تجاری:

Rps-sonic

گواهی:

CE

شماره مدل:

RPS-AT50

با ما تماس بگیرید

درخواست نقل قول
جزئیات محصول
فرکانس:
50 کیلوهرتز
قدرت:
10 تا 100 وات
نرخ جریان:
20 میلی لیتر در دقیقه
ژنراتور:
2000E/2000C
استفاده از راه حل:
98%
ولتاژ:
220 ولت / 50 هرتز
نام محصول:
نازل اسپری اتمیزه کننده اولتراسونیک 50 کیلوهرتز 100 واتی برای نانولوله های کربنی
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش
1 عدد
قیمت
negotiable
جزئیات بسته بندی
کارتن
زمان تحویل
1 روز
شرایط پرداخت
T/T
قابلیت ارائه
200PCS/ماه
محصولات مرتبط
با ما تماس بگیرید
86-571-63481280
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول

فریکونسی بالا 50Khz 100w فنجان اسپری اتومایزاسیون فوق صوتی برای نانولوله های کربن

 

50khz تجهیزات اتم سازی 30 وات پوشش اسپری ماوراء الصوت آسان برای استفاده

 

پارامتر

 

ماده پارامتر
فرکانس 50khz
قدرت 10 تا 100 وات
میزان جریان (ml/min) 0~20ml/min
عرض اسپری ۲ تا ۲۰۰ میلی متر
استفاده از محلول بیش از ۹۸٪

 

 

نوزل های اسپری فوق صوتی

همان طور که از نامشان معلوم است، نوزل های ماوراء صوت از امواج صوتی با فرکانس بالا استفاده می کنند، امواج صوتی که فراتر از محدوده شنوایی انسان هستند.

انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. این پردازنده ها ورودی الکتریکی را به شکل یک سیگنال فرکانس بالا از یک ژنراتور برق دریافت می کنند و آن را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند

انرژی مکانیکی در همان فرکانس.

مایع با استفاده از یک پمپ کوچک وارد سُند اتم سازی می شود یا می تواند به وسیله گرانش تغذیه شود.دامنه ارتعاش سطح ذرات باید به دقت کنترل شود.. زیر به اصطلاح دامنه بحرانی، انرژی است

اگر دامنه بیش از حد بالا باشد، مایع به معنای واقعی کلمه پاره می شود، و "تکه های بزرگ" مایع خارج می شوند، شرایطی که به عنوان

فقط در محدوده باریک قدرت ورودی، دامنه ایده آل برای تولید مه نازک و کم سرعت خاص نوزل است.

کنترل دقیق انرژی ورودی چیزی است که نوزل های اتم سازی فوق صوتی را از سایر دستگاه های فوق صوتی مانند جوشگرها، امولفایزرها و پاک کننده های فوق صوتی متمایز می کند.این دستگاه های دیگر بر روی حفاری با قدرت ورودی از صدها تا هزاران وات متکی هستندبرای اتم سازی فوق صوتی، سطوح قدرت به طور کلی کمتر از 15 وات است. تنظیم سطح خروجی در منبع تغذیه قدرت را کنترل می کند.

از آنجایی که مکانیسم اتم سازی فقط به وارد شدن مایع به سطح دستگاه وابسته است.

سطح اتم سازی، سرعت اتم سازی مایع تنها به سرعت تحویل آن به سطح بستگی دارد. بنابراین، هر نوزل فوق صوتی دارای محدوده گسترده جریان است.

 

اتوميزاسيون فوق صوتي
پدیده ای که به عنوان اتم سازی ماوراء صوت شناخته می شود ریشه در فیزیک صوتی اواخر قرن نوزدهم دارد، به ویژه در آثار لرد کلوین.

به عبارت ساده، وقتی که یک فیلم مایع روی یک سطح صاف قرار داده می شود که به حرکتی لرزان وارد می شود به گونه ای که جهت لرزش عمودی به سطح باشد،مایع بخشی از انرژی لرزش را جذب می کندکه به امواج ایستاده تبدیل می شود. این امواج، که به عنوان امواج موی عروقی شناخته می شوند،شکل یک الگوی شبکه مستطیل در مایع در سطح با ارتفاعات به طور منظم متناوب و حوضه های گسترش در هر دو جهت.

هنگامی که دامنه لرزش زیربنایی افزایش می یابد، دامنه امواج به طور متناسب افزایش می یابد؛ یعنی، قله بلندتر می شود و عمیق تر می شود.در نهایت به دامنه بحرانی می رسد که در آن ارتفاع امواج موی عروقی فراتر از آن است که برای حفظ ثبات آنها مورد نیاز استنتیجه این است که امواج فرو می ریزند و قطره های کوچک مایع از بالای امواج ناباروری طبیعی به سطح ذرات خارج می شوند.یک تشبیه مفید که به تجسم این فرآیند کمک می کند از تجربه روزمره ما می آیدامواج اقیانوس که به ساحل می رسند از طریق یک انتقال از ثبات در آب باز به عدم ثبات در حالی که به ساحل نزدیک می شوند. عدم ثبات آشکار است زیرا امواج شکاف های فوم را تشکیل می دهند.

دلیل عدم ثبات در این نوع امواج این است که وقتی به ساحل نزدیک می شود، کف امواج با کف اقیانوس تماس می گیرد و توسط نیروهای اصطکاک کند می شود.از طرف دیگردر این فرآیند، یک اسپری از قطرات کوچک از سطح موج اخراج می شود.اگرچه مکانیزم های ایجاد اسپری از موی موی و امواج اقیانوس متفاوت است، نتایج مشابه هستند.

 

نازل اسپری اولتراسونیک اتمسفر 50 کیلو هرتز 100 وات برای نانولوله های کربنی 0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ابزار جوش التراسونیک تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 ultrasonicweldingtool.com . تمامی حقوق محفوظ است.