خانه

Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

مسئولیت R- محصولات S-Service

به جای کالای گران قیمت ، محصولات مناسب را بفروشید

Rps-Sonic با چند جوان تشکیل شده است که خیلی دوست دارند اولتراسونیک باشند. اعضای موسس RPS-SONIC دارای درجه متوسط ​​لیسانس یا بالاتر هستند. آنها بیش از 5 سال در صنعت اولتراسونیک بوده اند و تجربه غنی در سونوگرافی دارند. فلسفه کسب و کار شرکت این است: به هیچ وجه کورکورانه کالایی را تبلیغ نکنید ، کالای مناسبی را برای مشتری پیدا کنید. بنابراین قبل از هر سفارش ، ما تمام جزئیات از جمله جزئیات برنامه ، شرایط تجهیزات ، اطلاعات خاص تجهیزات را تأیید خواهیم کرد.

و ما یک شرکت واردات و صادرات حرفه ای داریم. شرکت Hangzhou LanBen تجارت ، با مسئولیت محدود ، می تواند به سراسر کشور صادرات.

قبل از سال 2012 ، ما فقط تجهیزات جوشکاری برانسون / دوکان / رینکو / هرمان / تلسونیک را به فروش می رسانیم ، در طی این بیست سال توسعه ، متوجه می شویم که تعداد بیشتری از افراد در بخش اصلی تجهیزات جوشکاری مافوق صوت - ژنراتور و مبدل مشکل دارند ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم تجارت مبدل و ژنراتور مبدل و ژنراتور خودمان را شروع کنیم. بسیاری از کاربران نهایی با مشکل مبدل روبرو هستند ، آنها نمی دانند چرا مبدل خراب است ، و مبدل گران قیمت را یکی یکی تغییر می دهد. در واقع ، یک مبدل برانسون / دوکان / رینکو می تواند 30 10 30 سال استفاده کند ، حتی ارزان ترین مبدل می تواند حدود 5 سال استفاده کند. بنابراین اگر مبدل شما در یک سال شکسته شود باید دلایلی داشته باشد. به همین دلیل می خواهیم Rps-Sonic بسازیم ، باید به کاربر نهایی کمک کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد مبدل داشته باشد ، از تجهیزات اولتراسونیک بهتر استفاده کند و در هنگام رفع مشکل هزینه را صرفه جویی کند.

عملكرد غیر منطقی نیز مشابه با ژنراتور است ، می تواند طول عمر ژنراتور اولتراسونیك را كاهش دهد. بنابراین ما باید قبل از بهره برداری از دستگاه جوش التراسونیک ، تحقیق فنی انجام دهیم. نکته اصلی دستگاه اولتراسونیک رزونانس است ، تنها با حفظ هر قسمت می توان سیستم را در بهترین محیط کار قرار داد.

تاکنون ، ما هنوز ماشین جوشکاری تسسونیکی برانسون / دوکان / رینکو / هرمن بسیار زیادی داریم ، به طوری که می توانیم هر مبدل / ژنراتوری را که ساخته ایم تأیید کنیم تا بتواند مطابق با دستگاه اصلی باشد.

البته ما می توانیم مبدل / ژنراتور را برای دستگاه جوش برانسون / dukane / rinco / هرمن جایگزین سازیم ، همچنین می توانیم مبدل / ژنراتور را برای هرگونه کاربرد تجهیزات مافوق صوت خود بسازیم. ما خدمات نصب شده را برای مشتریان خارج از کشور عرضه می کنیم ، در حال حاضر مشتری OEM در ایالات متحده و آلمانی داریم.

اگر در زمینه اولتراسونیک مشکلی دارید ، با Rps-Sonic تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : RPS-SONIC

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 300-500

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها چین Hangzhou Powersonic Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها